Księgowość dla spółki
z o.o. – wszystkie branże

Kierujesz spółką z o.o. lub przymierzasz się do jej założenia? Taka forma prawna wymaga prowadzenia pełnej księgowości. A to oznacza, m.in. rachunek zysków i strat czy sprawozdania finansowe. Zamiast jednak stresować się zawiłymi przepisami, zleć księgowość spółki z o.o. online – profesjonalistom z ponad 15-letnim doświadczeniem.

▶ Ciesz się codziennym wsparciem, bezbłędną dokumentacją i dostępem do aplikacji, dzięki której zyskasz pełną kontrolę!

księgowość dla spółki z o.o.

Księgowość spółki z o.o. z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Pomoc przy założeniu firmy

Jeśli jesteś na etapie zakładania firmy, masz sporo na głowie. Księgowe z VKS wesprą Cię podczas załatwiania wszystkich formalności, m.in. zakładaniu spółki z o.o. w trybie S24. A jeżeli już prowadzisz biznes, pomożemy Ci w przeniesieniu księgowości sp. z o.o. – nawet w środku roku podatkowego!

Prowadzenie księgowości

Jeśli prowadzisz sp. z o.o., księgowość może być prosta i uporządkowana – jeżeli tylko zdecydujesz się na biuro rachunkowe VKS. Dopasujemy usługi do Twoich potrzeb, m.in. wielkości firmy i branży. Bezbłędne rozliczenia, sprawozdania finansowe, obsługa kadrowo-płacowa i wiele więcej.

Bieżący kontakt z księgową

Pełna księgowość spółki z o.o. wymaga sporych umiejętności i specjalistycznej wiedzy. Właśnie dlatego przydzielimy Ci księgową, która doskonale zna temat! Kontaktuj się z nią online lub telefonicznie i rozwiewaj wszelkie wątpliwości na bieżąco.

Reprezentacja przed urzędami

Nie masz czasu na tworzenie i przesyłanie dokumentacji, np. do urzędu skarbowego? Księgowa VKS zrobi to za Ciebie! A ty zajmij się tym, co umiesz robić najlepiej – prowadzeniem biznesu i zarabianiem pieniędzy.

Dostęp do aplikacji

VKS to nie tylko bezbłędne biuro rachunkowe. Spółkę z o.o. poprowadzisz znacznie łatwiej również dzięki nowoczesnej aplikacji. W dowolnym miejscu świata wystawisz w niej wszystkie rodzaje faktur, m.in. końcowe, zaliczkowe czy proformy.

Przechowywanie dokumentów

Pełna księgowość spółki z o.o. generuje mnóstwo dokumentów, prawda? Spokojnie – w VKS wszystkie będą dla Ciebie uporządkowane i dostępne online (w chmurze). Staranne przechowywanie dokumentacji to konieczność, dzięki której zyskasz spokój!

Spółka z o.o. – księgowość prostsza
niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.
Potrzebujesz wsparcia księgowego dla swojej firmy? Postaw na biuro rachunkowe VKS – od ponad 15 lat obsługujemy spółki z o.o. Ciesz się bezbłędnymi rozliczeniami, uporządkowaną dokumentacją i wsparciem doświadczonych księgowych!

Księgowość spółki z o.o. – cena

Ile kosztuje księgowość sp. z o.o.? Cennik znajdziesz niżej. Cenę ustalamy indywidualnie po dobraniu zakresu usług, aby jak najlepiej zadbać o Twoją firmę.

Wybierz plan dostosowany do Twoich potrzeb

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

Postaw na księgowość dla spółki z o.o. w VKS – inni już to zrobili!

Przeczytaj opinie

Księgowość spółki z o.o.

Daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button