Księgowość firmy budowlanej i dewelopera –
biuro rachunkowe dla budownictwa

Zajmujesz się świadczeniem usług remontowo-budowlanych? A może działasz w branży deweloperskiej? To dziedziny, które wymagają spełnienia szeregu formalności oraz częstych kontaktów z urzędnikami. Zadbaj o bezpieczeństwo i skrupulatność wszystkich rozliczeń oraz profesjonalną reprezentację przed urzędami.

▶ Oszczędź czas dzięki obsłudze online i programie do wystawiania faktur. Oddaj księgowość firmy budowlanej lub deweloperskiej w ręce doświadczonych księgowych z VKS!

 

Księgowość firmy budowlanej i deweloperskiej

Księgowość firmy budowlanej i deweloperskiej z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Księgowe VKS już od ponad 15 lat rozliczają JDG oraz wszystkie rodzaje spółek – również z branży budowlanej i deweloperskiej. Świadczą usługi księgowe i kadrowo-płacowe od A do Z. Co zyskasz dzięki współpracy?

Pomoc przy założeniu firmy

Jeśli dopiero zakładasz działalność (jednoosobową lub dowolną spółkę), księgowe pomogą Ci dopełnić wszystkie formalności. Wesprą Cię podczas podejmowania decyzji i pokierują krok po kroku. Masz już firmę? Pomożemy Ci przenieść księgowość firmy budowlanej lub deweloperskiej do VKS w dowolnym momencie roku podatkowego.

Prowadzenie księgowości

Zyskaj dostęp do kompleksowego wsparcia księgowego, m.in. rozliczania kosztów i przychodów (również z zagranicy), wypełniania deklaracji podatkowych czy prowadzenia KPiR lub innych rodzajów ewidencji. Usługi zawsze dobieramy indywidualnie do konkretnych potrzeb Twojego biznesu. Profesjonalnie i bezbłędnie!

Rozliczanie pracowników

Prowadzenie teczek osobowych, ewidencja czasu pracy, przygotowanie listy płac, rozliczanie delegacji… To tylko niektóre dostępne usługi kadrowo-płacowe. Księgowe VKS rozliczą też pracowników tymczasowych czy z zagranicy (np. Ukrainy).

Bieżący kontakt z księgową

W VKS zyskasz wsparcie przydzielonej księgowej, która specjalizuje się w branży budowlanej i deweloperskiej, więc dobrze zna jej specyfikę. Dzięki temu na bieżąco rozwiejesz swoje wątpliwości online lub przez telefon.

Reprezentacja przed urzędami

Urząd skarbowy, urząd pracy, ZUS i nie tylko – jeśli udzielisz księgowej pełnomocnictwa, będzie reprezentować Cię przed wieloma instytucjami, wysyłać pisma i rozliczenia. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu.

Dostęp do aplikacji

Kompleksowa księgowość dewelopera lub branży budowlanej to jeszcze nie wszystko. VKS zapewni Ci dostęp do aplikacji, w której wystawisz wszystkie rodzaje faktur – w każdej walucie z tabeli NBP.

Branża budowlana i deweloperska –
księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń, w tym pracowników.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Długie terminy realizacji usług, faktury z odroczonym terminem płatności, zakontraktowani pracownicy tymczasowi… W branży budowlanej i deweloperskiej to codzienność! Wybierz specjalistów, którzy bezbłędnie i profesjonalnie poprowadzą księgowość Twojej firmy.

Biuro rachunkowe dla budownictwa i dewelopera
– cena

Ile kosztuje księgowość w firmie deweloperskiej lub budowlanej? Cena zależy m.in. od rodzaju prowadzonej działalności. Sprawdź cennik!

  • Jednoosobowa działalność
  • Spółka ZOO

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
0

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy​
od 220netto
miesięcznie

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

OPINIE

Postaw na księgowość w VKS – inni już to zrobili! Przeczytaj opinie

Księgowość firmy deweloperskiej i budowlanej

- daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button