Księgowość e-commerce – biuro rachunkowe dla sklepów internetowych

Prowadzisz sklep internetowy lub dopiero chcesz go założyć? A może sprzedajesz towary przez platformę sprzedażową typu Allegro? Bez dobrego biura rachunkowego online ani rusz. Postaw na VKS – prowadzimy księgowość e-commerce dla wszystkich form działalności (spółki i JDG).

▶ Ciesz się wsparciem doświadczonej księgowej, bezbłędnymi rozliczeniami (również faktur z zagranicy) i porządkiem w dokumentacji.

Księgowość e-commerce

Księgowość dla e-commerce z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Prowadzenie sklepu internetowego lub innej formy sprzedaży online to sporo formalności, prawda? Ale spokojnie! Biuro rachunkowe VKS zapewni Ci profesjonalną księgowość e-commerce – od A do Z. Nasze księgowe działają już ponad 15 lat. Poznaj przykładowe usługi dla sprzedawców internetowych.

Pomoc przy założeniu firmy

Jeśli nie masz jeszcze działalności – poprowadzimy Cię krok po kroku (księgowa omówi m.in. takie kwestie jak wybór formy działalności – JDG/spółka, wybór formy opodatkowania, wybór kodów PKD, rejestracja VAT, preferencje ZUS). Jeżeli firma już działa, pomożemy Ci przenieść księgowość sklepu internetowego do VKS. Oszczędzaj czas na formalnościach!

Prowadzenie księgowości

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe zawsze dobieramy indywidualnie – m.in. do formy działalności, branży czy liczby pracowników. Przykładowe z nich to prowadzenie KPiR, obliczanie składek i podatków, przygotowanie sprawozdań finansowych czy rozliczanie pracowników. Zostaw księgowość e-commerce profesjonalistom, a Ty zajmij się rozwijaniem biznesu!

Rozliczanie sklepów internetowych

Bezbłędnie rozliczamy różne platformy i silniki (np. Shoper, Magento czy WooCommerce) oraz platformy sprzedażowe (np. Allegro, Amazon, eBay), a także wszystkie formy płatności (np. PayU, PayPal). Prowadź sprzedaż online tak, jak Ci wygodnie – a resztę zostaw VKS.

Bieżący kontakt z księgową

Jak rozliczyć zakup z zagranicy, ile podatku zapłacić, jak skorygować fakturę… To tylko niektóre pytania, z którymi klienci zwracają się do naszych księgowych. Ciesz się wsparciem specjalisty, z którym możesz rozmawiać online lub przez telefon i na bieżąco rozwiewać wątpliwości.

Reprezentacja przed urzędami

Księgowość dla sklepu internetowego obejmuje też wsparcie w urzędach, m.in. wysyłkę JPK, DRA czy rozliczeń PIT. Księgowa reprezentuje Twoją firmę przed ZUS-em i urzędem skarbowym, a Ty redukujesz kontakt z urzędami do minimum!

Dostęp do aplikacji

Z programem VKS szybko wystawisz dowolne rodzaje faktur (m.in. końcowe, zaliczkowe, proformy) w różnych walutach – bez względu na to, ilu masz klientów i z jakiego kraju pochodzą. Wygodny interfejs, dostęp z każdego urządzenia i wszystko w jednym miejscu!

E-commerce – księgowość
prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Księgowość sklepu internetowego to często tysiące dokumentów, zwroty, różne waluty i zagraniczni kontrahenci – wybierz więc doświadczone biuro rachunkowe i śpij spokojnie!

Księgowość sklepu internetowego
– cena

Ile kosztuje księgowość dla e-commerce?
Sprawdź cennik, w którym znajdziesz podstawowe informacje.

  • Jednoosobowa działalność
  • Spółka ZOO

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
0

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy​
od 220netto
miesięcznie

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

OPINIE

Postaw na księgowość e-commerce w VKS – inni już to zrobili! Przeczytaj opinie

Księgowość sklepu internetowego

- daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button