Księgowość IT online – biuro rachunkowe dla programistów, testerów i nie tylko

Działasz w IT, np. jako programista czy administrator – masz swoją firmę jednoosobową lub startup, współpracujesz z klientami na zasadach B2B? Wybierz nowoczesne biuro rachunkowe, które całkowicie online zajmie się księgowością IT za Ciebie (m.in. wyliczaniem składek i podatków, rozliczaniem ulgi IP BOX czy prowadzeniem ewidencji księgowej).

▶ Oszczędzaj czas na formalnościach i zajmij się zarabianiem, a jednocześnie zadbaj o poprawność rozliczeń!

Biuro rachunkowe IT - dla programistów i nie tylko

Księgowość dla IT z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Księgowa dla programisty, testera, administratora, projektanta UX czy analityka potrzebna od zaraz? Postaw na VKS! Nasi specjaliści już od ponad 15 lat pomagają przedsiębiorcom, także z sektora IT (JDG i spółkom). Sprawdź, co zyskasz dzięki współpracy.

Pomoc przy założeniu firmy

Dopiero zaczynasz działać jako przedsiębiorca? Księgowa VKS poprowadzi Cię krok po kroku podczas zakładania firmy. Wesprze Cię też m.in. w wyborze formy opodatkowania czy kodów PKD. Jeśli już masz biznes, możesz przenieść księgowość do VKS w dowolnym momencie – we wszystkim Ci pomożemy.

Prowadzenie księgowości

Wyliczanie składek i podatków, wyliczanie wynagrodzeń, prowadzenie ewidencji, rozliczanie kosztów (także z zagranicy)… To tylko niektóre usługi księgowe i kadrowo-płacowe, które oferuje VKS. Zawsze dobieramy je indywidualnie do Twoich potrzeb.

Rozliczanie ulgi IP Box

Księgowość IT to również bezbłędne rozliczanie ulgi IP BOX. Spora grupa przedsiębiorców z branży IT może skorzystać z tej opcji. To preferencyjna forma opodatkowania 5% dla działalności badawczo-rozwojowej (B+R). Wykorzystaj wszystkie dostępne rozwiązania!

Bieżący kontakt z księgową

Ile podatku zapłacić, jak rozliczyć zakup oprogramowania z zagranicy, w jaki sposób wystawić fakturę pro forma kontrahentowi? To tylko niektóre pytania, na które odpowie przydzielona Ci księgowa. Kontaktuj się z telefonicznie i online, kiedy potrzebujesz.

Reprezentacja przed urzędami

Nie masz ochoty kontaktować się z urzędami czy ZUS-em? Spokojnie! Księgowa VKS będzie Cię reprezentować, np. wysyłać dokumentację czy pisma. Oszczędzaj czas i zajmuj się tym, co robisz najlepiej.

Dostęp do aplikacji

VKS to nie tylko księgowość dla IT, ale również dostęp do programu do fakturowania. Przygotujesz w nim dowolne dokumenty księgowe we wszystkich walutach z tabeli NBP. Wystawiaj faktury swoim kontrahentom w kilka chwil – z dowolnego miejsca świata.

Branża IT – księgowość
prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń, np. ulgi IP BOX.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Działasz w branży IT i szukasz wsparcia w księgowości, by skupić się na biznesie? Biuro rachunkowe VKS to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o formalności księgowe.

 

Biuro rachunkowe dla programistów
– cena

Ile kosztuje prowadzenie księgowości w IT? Sprawdź cennik. Pamiętaj też, że cena jest ustalana indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować zakres usług do Twoich potrzeb.

  • Jednoosobowa działalność
  • Spółka ZOO

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
0

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy​
od 220netto
miesięcznie

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

OPINIE

Postaw na księgowość IT w VKS – inni już to zrobili! Przeczytaj opinie

Biuro rachunkowe dla IT

- daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button