Księgowość spółki komandytowej

Prowadzisz spółkę komandytową lub właśnie przymierzasz się do jej założenia? Potrzebujesz bezbłędnej księgowości! Postaw na biuro rachunkowe, które rzetelnie zadba o wszystkie formalności.

▶ Wybierz VKS i zyskaj profesjonalną księgowość spółki komandytowej – współpracuj z ekspertami online, oszczędzaj czas i ciesz się poczuciem bezpieczeństwa. Bezbłędne rozliczenia, reprezentacja w urzędach i wiele więcej!

księgowość spółki komandytowej

Księgowość spółek komandytowych z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Spółka komandytowa jest spółką handlową, którą zakłada minimum dwóch wspólników – jeden z nich jest komplementariuszem, a drugi komandytariuszem. Prowadzenie takiej działalności wymaga wsparcia doświadczonej księgowej, która doskonale zna specyfikę tego rodzaju firm. Co zyskasz dzięki współpracy z VKS?

Pomoc przy założeniu firmy

Wybór komplementariusza i komandytariusza, rejestracja poprzez system S24 lub aktem notarialnym… To tylko niektóre kroki do założenia spółki komandytowej. Księgowa VKS pomoże Ci dopełnić wszystkie niezbędne formalności. Jeśli współtworzysz już spółkę, w dowolnym momencie przeniesiesz też księgowość.

Prowadzenie księgowości

Jak rozlicza się spółka komandytowa? Pełna księgowość to najczęściej obowiązek. Biuro rachunkowe VKS zna wszystkie skomplikowane zasady i szczegółowe wytyczne, dlatego księgowa w pełni zadba o finanse przedsiębiorstwa oraz bezbłędne rozliczenia. Zyskasz też dostęp do obsługi kadrowo-płacowej.

Bieżący kontakt z księgową

Podczas współpracy z VKS Twoja firma otrzyma wsparcie przydzielonej księgowej – która zna specyfikę spółek komandytowych. Aby na bieżąco rozwiewać wszystkie wątpliwości, możesz kontaktować się z nią online lub telefonicznie.

Reprezentacja przed urzędami

Pisma, wnioski, kontrole, rozliczenia… Możesz upoważnić księgową VKS, aby w imieniu Twojej spółki komandytowej reprezentowała Cię m.in. w urzędzie skarbowym czy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz innych instytucjach.

Wystawianie faktur online

W biurze rachunkowym VKS zyskasz nie tylko dostęp do księgowości spółki komandytowej. Do Twojej dyspozycji pozostanie też nowoczesny program, w którym wystawisz wszystkie rodzaje faktur (np. zaliczkowe, końcowe, proforma, VAT marża).

Przechowywanie dokumentów

Pełna księgowość spółki komandytowej wiąże się z koniecznością przechowywania różnorodnej dokumentacji. Z VKS wszystkie dokumenty są uporządkowane, dostępne w razie potrzeby (np. kontroli) i bezpieczne – znajdują się w zabezpieczonej chmurze.

Spółka komandytowa – księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

VKS już od ponad 15 lat pomaga przedsiębiorcom w rozwoju. Oddaj księgowość spółki komandytowej w ręce ekspertów, dzięki którym skupisz się na prowadzeniu firmy – zamiast analizować skomplikowane zasady!

Księgowość spółki komandytowej – cena

To, ile kosztuje księgowość spółek komandytowych, zależy m.in. od wielkości firmy oraz jej obrotów. Zerknij na cennik VKS – a później daj nam znać, czego potrzebujesz. Wspólnie ustalimy dokładne warunki umowy!

Wybierz plan dostosowany do Twoich potrzeb

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

Postaw na księgowość spółek komandytowych w VKS – inni już to zrobili!

Przeczytaj opinie

Rachunkowość spółki komandytowej

Daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button