Księgowość spółki partnerskiej

Wykonujesz wolny zawód – np. taki jak prawnik, lekarz, architekt, tłumacz – i chcesz założyć spółkę partnerską? A może już prowadzisz działalność właśnie w tej formie, m.in. kancelarię czy przychodnię? Potrzebujesz profesjonalnego biura rachunkowego, które zajmie się rozliczeniem firmy od A do Z.

▶ Postaw na specjalistów z 15-letnim doświadczeniem w rachunkowości. Wybierz bezbłędną księgowość spółki partnerskiej, wsparcie księgowej, reprezentację w urzędach i wiele więcej: wygodnie, rzetelnie i online!

księgowość spółki partnerskiej

Księgowość spółek partnerskich z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Spółka partnerska to forma prowadzenia działalności dla wolnych zawodów, wśród których najpopularniejsze to prawnicy, architekci, inżynierowie budowlani, doradcy podatkowi, maklerzy, lekarze i tłumacze. Zakłada ją minimum 2 wspólników – partnerów, którzy indywidualnie płacą podatek PIT. Co zyskasz, jeśli wybierzesz księgowość spółki partnerskiej w VKS?

Pomoc przy założeniu firmy

Rejestracja w KRS, zawarcie umowy, zgłoszenie do urzędu skarbowego… Biuro rachunkowe VKS pomoże Ci na każdym etapie zakładania spółki partnerskiej. Jeśli firma już działa, przy stałym wsparciu księgowej z łatwością przeniesiesz też księgowość.

Prowadzenie księgowości

Księgowość spółki partnerskiej zależy od przychodów – może być uproszczona lub pełna. Księgowa VKS kompleksowo zajmie się wszystkimi rozliczeniami, prowadzeniem ksiąg oraz obsługą kadrowo-płacową.

Bieżący kontakt z księgową

Z księgową VKS skontaktujesz się online lub telefonicznie. Specjalista jest przydzielony do konkretnej spółki, dlatego doskonale zna jej specyfikę i potrzeby. Wszystkie wątpliwości rozwiążesz na bieżąco.

Reprezentacja przed urzędami

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek partnerskich obejmują również reprezentację w urzędach, np. US i ZUS. Takie pełnomocnictwo to sposób na oszczędność czasu i zminimalizowanie kontaktu z wieloma instytucjami.

Wystawianie faktur online

Księgowość spółki partnerskiej w VKS daje Ci też dostęp do nowoczesnej aplikacji do wystawiania faktur. Szybko, wygodnie i z dowolnego miejsca świata przygotujesz w niej wszystkie dokumenty sprzedaży w dowolnej walucie z tabeli NBP.

Przechowywanie dokumentów

Gdzie przechowywać dokumenty (np. faktury, rozliczenia, sprawozdania)? Biuro rachunkowe VKS korzysta z bezpiecznej chmury, w której cała dokumentacja jest uporządkowana i dostępna w razie potrzeby. 

Spółka partnerska – księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Postaw na profesjonalną, rzetelną i bezbłędną księgowość spółki partnerskiej. Korzystaj ze stałego wsparcia ekspertów, oszczędzaj czas i zajmij się rozwojem firmy!

Księgowość spółki partnerskiej – cena

To, ile kosztuje księgowość spółki partnerskiej, zależy od wielu czynników – m.in. liczby wspólników, limitu przychodów czy zatrudnienia. Zerknij na cennik i umów się na rozmowę, podczas której poznasz szczegóły.

Wybierz plan dostosowany do Twoich potrzeb

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

Postaw na księgowość spółek partnerskich w VKS – inni już to zrobili!

Przeczytaj opinie

Rachunkowość spółki partnerskiej

Daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button