Księgowość dla lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych

Działasz w branży medycznej, np. prowadzisz indywidualną lub grupową praktykę lekarską? A może dopiero chcesz założyć JDG lub spółkę i poprowadzić swój gabinet? W biurze rachunkowym VKS prowadźmy księgowość dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów, fizjoterapeutów i ratowników medycznych. Nasze księgowe mają ponad 15 lat doświadczenia m.in. w sektorze zdrowia.

▶ Rozliczaj się bezbłędnie, szybko i online – by oszczędzić czas na formalnościach.

Księgowość dla lekarzy, pielęgniarek i innych zawodów medycznych

Księgowość dla lekarzy z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

W VKS masz dostęp do kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej dla wszystkich rodzajów działalności. Przydzielona księgowa doskonale orientuje się w specyfice branży medycznej i prowadzi księgowość od A do Z. Wszystko odbywa się online, dlatego nie musisz nawet wychodzić z gabinetu. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomoc przy założeniu firmy

Eksperci VKS wesprą Cię na etapie rozpoczynania działalności gospodarczej, np. indywidualnej praktyki lekarskiej lub spółki partnerskiej. Podejmiesz też odpowiednie decyzje, np. dotyczące wyboru kodów PKD. Jeżeli już prowadzisz JDG lub spółkę, w dowolnym momencie pomożemy Ci przenieść księgowość. Dzięki temu szybko dopełnisz wszystkich formalności.

Prowadzenie księgowości

Sektor zdrowia rządzi się swoimi prawami. Postaw na biuro rachunkowe dla lekarzy i innych zawodów medycznych, które w pełni zadba o księgowość, dopasowując zakres wsparcia do Twoich potrzeb. Przykładowe usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, obliczanie podatków i składek ZUS, rozliczanie dotacji, wyliczanie wynagrodzenia dla pracowników. Dzięki temu zadbasz o poprawność i bezpieczeństwo rozliczeń.

Przechowywanie dokumentacji

Rozliczenia, pisma, faktury czy inna dokumentacja firmowa – to wszystko przechowujemy w chmurze, odpowiednio poukładane i chronione. Dzięki temu Twoja dokumentacja zawsze będzie uporządkowana, a dane w pełni bezpieczne.

Bieżący kontakt z księgową

Jaką fakturę wystawić, czy konieczna jest kasa fiskalna, czy Twoje usługi są zwolnione z podatku VAT? Na te i inne pytania odpowie przydzielona Ci księgowa. Możesz kontaktować się z nią online lub przez telefon. Dzięki temu na bieżąco rozwiążesz problemy i uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.

Reprezentacja przed urzędami

Zajmujesz się niesieniem pomocy innym, dlatego nie masz czasu na formalności – to w pełni zrozumiałe. Księgowa VKS wyręczy Cię w trakcie kontaktu z urzędami, będzie przesyłać pisma, rozliczenia czy wyjaśnienia m.in. do US i ZUS. Dzięki temu oszczędzisz czas i zminimalizujesz kontakt z wieloma instytucjami.

Dostęp do aplikacji

VKS to znacznie więcej niż księgowość dla lekarzy, pielęgniarek czy innych zawodów medycznych. Czeka na Ciebie także wygodna aplikacja do fakturowania, w której w kilka chwil wystawisz faktury (np. proformę, końcową czy zaliczkową). Dzięki temu szybko i bezbłędnie przekażesz dokumenty swoim kontrahentom.

Zawody medyczne i sektor zdrowia –
księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu gabinetu.

Wsparcie profesjonalnej księgowej pomoże Ci skupić się na niesieniu pacjentom pomocy, a nie na formalnościach czy kontaktach z urzędami. Postaw na biuro rachunkowe dla lekarzy i innych zawodów medycznych. Doskonale znamy specyfikę sektora zdrowia!

Biuro rachunkowe dla lekarzy i innych zawodów medycznych – cena

Wsparcie księgowej to nieoceniona pomoc, dzięki której skupisz się na tym, co naprawdę ważne. To, ile kosztuje księgowość dla lekarzy, pielęgniarek, położonych i nie tylko zależy m.in. od formy prowadzenia działalności. Przejrzyj nasz cennik.

  • Jednoosobowa działalność
  • Spółka ZOO

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
0

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy​
od 220netto
miesięcznie

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

OPINIE

Postaw na księgowość dla lekarzy w VKS – inni już to zrobili! Przeczytaj opinie

Księgowość branży medycznej

- daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button