Księgowość prostej spółki akcyjnej (P.S.A.)

Prowadzisz prostą spółkę akcyjną lub zastanawiasz się nad założeniem działalności właśnie w tej formie, np. jako startup w branży IT? Potrzebujesz biura rachunkowego, które pomoże Ci poprawnie rozliczyć firmę i będzie reprezentować Cię w urzędach (np. jeśli korzystasz z mechanizmu Innovation Box – IP Box).

▶ Oddaj księgowość prostej spółki akcyjnej w ręce ekspertów z VKS i oszczędzaj czas na formalnościach. Kontaktuj się z księgową na bieżąco, przesyłaj dokumenty online i szybko wystawiaj faktury w nowoczesnym programie!

księgowość prostej spółki akcyjnej

Księgowość prostej spółki akcyjnej z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Prosta spółka akcyjna jest dostępna od połowy 2021 r. Została wprowadzona jako uproszczona wersja standardowej spółki akcyjnej. Aby ją założyć, wystarczy kapitał w wysokości 1 zł. Najczęściej korzystają z niej startupy technologiczne, które mają specyficzne potrzeby. Księgowe VKS doskonale wiedzą, jak bezbłędnie rozliczać ten typ spółki. Co dla Ciebie zrobią?

Pomoc przy założeniu firmy

Prostą spółkę akcyjną założysz nawet przez internet – w systemie S24. Księgowa VKS pomoże Ci to zrobić krok po kroku, dzięki czemu Twoja firma zacznie działać tak szybko, jak to tylko możliwe. Uzyskasz również wsparcie w przeniesieniu księgowości, jeśli Twój biznes już działa.

Prowadzenie księgowości

Z czym wiąże się prosta spółka akcyjna? Księgowość musi być pełna. Solidna księgowa z VKS poprowadzi więc dla Ciebie księgi rachunkowe, rozliczy podatek CIT i ulgę IP Box, przygotuje sprawozdanie finansowe do KRS czy zadba o obsługę kadrowo-płacową rachunkową.

Bieżący kontakt z księgową

Jak rozliczyć się z kontrahentem, kiedy zapłacić podatek, jaki rodzaj faktury wystawić? Na te i inne pytania odpowie przydzielona do Twojej spółki księgowa. Możesz kontaktować się z nią na bieżąco: online i telefonicznie.

Reprezentacja przed urzędami

US, ZUS, urząd pracy… To tylko niektóre instytucje, z którymi mają kontakt przedsiębiorcy. Dobra księgowa będzie Cię reprezentować zawsze, kiedy to tylko możliwe, np. przesyłać pisma czy przygotowywać wnioski.

Wystawianie faktur online

W VKS czeka na Ciebie nie tylko księgowość prostej spółki akcyjnej, ale również nowoczesny program do fakturowania. Wystawisz w nim wszystkie rodzaje faktur w wielu walutach – z dowolnego miejsca świata.

Przechowywanie dokumentów

Z VKS wszystkie dokumenty są bezpieczne w jednym miejscu. Przechowujemy je w chmurze, do której dostęp mają tylko upoważnione osoby. Są uporządkowane, co ułatwia dostęp w razie ewentualnej kontroli.

Prosta spółka akcyjna – księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Szukasz biura, które poprowadzi dla Ciebie księgowość prostej spółki akcyjnej? Wybierz VKS i ciesz się spokojem, wygodą i poczuciem bezpieczeństwa!

Księgowość prostej spółki akcyjnej – cena

To, ile kosztuje księgowość prostej spółki akcyjnej, zależy m.in. od poziomu skomplikowania (np. liczba księgowanych dokumentów). Przejrzyj cennik i umów się na wycenę!

Wybierz plan dostosowany do Twoich potrzeb

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

Postaw na księgowość prostej spółki akcyjnej w VKS – inni już to zrobili!

Przeczytaj opinie

Księgowość prostej spółki akcyjnej

Daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button