Księgowość firmy produkcyjnej i przemysłowej – biuro rachunkowe dla produkcji

Zajmujesz się produkcją albo dopiero zakładasz tego rodzaju działalność (JDG lub spółkę)? Prowadzenie zakładu przemysłowego to wyzwanie. Wymaga wsparcia solidnego biura rachunkowego – z ogromnym doświadczeniem w księgowości firmy produkcyjnej. Branża ma specyficzne potrzeby, m.in. obliczanie i rozliczanie kosztu produkcji.

▶ Wybierz VKS – zyskaj przydzieloną księgową, która szybko, bezbłędnie i online rozliczy Twoją działalność! Zadbaj o skrupulatne rozliczenie i dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb. 

Księgowość firmy produkcyjnej i przemysłowej

Rachunkowość firmy produkcyjnej z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

VKS to biuro, które ma ponad 15 lat doświadczenia m.in. w księgowości firm produkcyjnych. Nasi eksperci doskonale znają specyfikę branży, która często wiąże się nie tylko z obliczaniem kosztu produkcji, ale też m.in. z zakupem czy leasingiem maszyn, podatkiem akcyzowym, wynajmem sporych powierzchni oraz kontraktowaniem pracowników z zagranicy. Poznaj najważniejsze możliwości!

Pomoc przy założeniu firmy

Z VKS szybko założysz firmę produkcyjną – JDG lub spółkę. Zyskasz wsparcie podczas załatwiania formalności, m.in. rejestracji w CEIDG czy KRS, ustalaniu kodów PKD czy formy opodatkowania. Otrzymasz też pomoc podczas przeniesienia księgowości firmy produkcyjnej – nawet podczas trwania roku podatkowego. Dzięki temu szybko i bezbłędnie dopełnisz formalności.

Prowadzenie księgowości

Rachunkowość firm produkcyjnych to skomplikowane zagadnienie, które wymaga doskonałej znajomości zasad i przepisów. Wśród usług księgowych i kadrowo-płacowych znajdują się m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowanie sprawozdań, prowadzenie teczek osobowych czy wyliczanie wynagrodzeń, podatków i składek do zapłaty. Dzięki VKS zyskasz pełną i profesjonalną opiekę księgową.

Rozliczanie kosztów produkcji

Rozliczanie amortyzacji i utrzymania maszyn, księgowanie strat produkcyjnych, inwentaryzacja środków trwałych, wyrobów gotowych i półproduktów… Księgowe VKS kompleksowo zajmą się kalkulacją i rozliczaniem kosztów produkcji Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu zyskasz bezbłędność rozliczeń i rozwiniesz biznes.

Bieżący kontakt z księgową

W VKS uzyskasz wsparcie przydzielonej księgowej, która zna specyfikę branży produkcyjnej i dokładnie zapozna się z potrzebami Twojej firmy. Kontakt z ekspertem jest możliwy online i telefonicznie. Dzięki temu na bieżąco rozwiejesz wątpliwości i otrzymasz pomoc.

Reprezentacja przed urzędami

Składanie wniosków do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przesyłanie rozliczeń podatkowych do urzędu skarbowego, rozliczanie dotacji z urzędem pracy… To tylko niektóre z możliwości. Księgowa VKS może Cię reprezentować przed instytucjami. Dzięki temu oszczędzisz czas.

Dostęp do aplikacji

VKS to znacznie więcej niż księgowość dla firmy produkcyjnej. Z nami zyskasz dostęp do aplikacji, w której wystawisz faktury kontrahentom. Masz do wyboru wszystkie rodzaje faktur oraz waluty z tabeli NBP. Dzięki temu błyskawicznie wystawisz dokumenty księgowe kontrahentom.

Przemysł i produkcja –
księgowanie prostsze niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń, w tym kosztów produkcji.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Doświadczone księgowe z VKS poprowadzą księgowość Twojej firmy produkcyjnej od A do Z. Ty skupisz się na podejmowaniu kluczowych decyzji dla swojego zakładu.

Biuro rachunkowe dla produkcji
– cena

To, ile kosztuje księgowość dla produkcji, zależy m.in. od rozmiarów przedsiębiorstwa, formy prawnej działalności oraz rodzaju produkowanych towarów. Poznaj przybliżony cennik rachunkowości dla firm produkcyjnych.

  • Jednoosobowa działalność
  • Spółka ZOO

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
0

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy​
od 220netto
miesięcznie

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

OPINIE

Postaw na księgowość dla produkcji w VKS – inni już to zrobili! Przeczytaj opinie

Księgowość firmy produkcyjnej i zakładu przemysłowego

- daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button