Księgowość spółki cywilnej (S.C.)

Potrzebujesz biura rachunkowego, które rzetelnie poprowadzi księgowość spółki cywilnej? Postaw na specjalistów, którzy doskonale znają specyfikę tej formy prowadzenia działalności – biuro VKS z ponad 15-letnim doświadczeniem.

▶ Oszczędzaj czas i pieniądze na obsłudze firmy, bezbłędnie się rozliczaj i wystawiaj faktury w wygodnym programie. Współpracuj z biurem rachunkowym online – zawsze miej pełny obraz sytuacji finansowej firmy.

księgowość spółki cywilnej

Księgowość spółki cywilnej z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Spółka cywilna to najprostsza ze spółek, którą założysz ze wspólnikiem bez żadnego kapitału zakładowego. Wymaga prowadzenia księgowości uproszczonej lub pełnej – zależnie od sytuacji. Co zrobić krok po kroku? Oddaj formalności w ręce księgowych VKS. Co zyskasz dzięki współpracy?

Pomoc przy założeniu firmy

Księgowe VKS kompleksowo pomagają w zakładaniu nowych działalności – również spółek cywilnych. Zyskasz więc całościowe wsparcie i szybko zarejestrujesz swój biznes w REGON. Eksperci pomogą Ci też przenieść księgowość, jeśli firma już działa na rynku.

Prowadzenie księgowości

W jaki sposób rozlicza się spółka cywilna? Pełna księgowość dotyczy firm o przychodach równych lub większych 2 mln euro oraz takich, w których minimum jeden wspólnik nie jest osobą fizyczną. Reszta firm może korzystać z księgowości uproszczonej. Biuro VKS obsługuje wszystkie opcje! Obsługuje też kadry i płace.

Bieżący kontakt z księgową

Jak wystawić fakturę, którą stawkę VAT wybrać, jaką umowę podpisać z pracownikiem? Przydzielona księgowa pomoże Ci rozwiać wątpliwości związane z prowadzeniem firmy – na bieżąco, przez telefon lub online.

Reprezentacja przed urzędami

Księgowa VKS może być Twoim pełnomocnikiem i reprezentować spółkę cywilną w urzędach, m.in. skarbowym czy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu minimalizujesz kontakt z instytucjami i oszczędzasz czas.

Wystawianie faktur online

Oprócz księgowości dla spółki cywilnej z VKS masz też dostęp do nowoczesnego programu do fakturowania. Wystawisz w nim wszystkie rodzaje dokumentów sprzedaży w każdej walucie z tabeli NBP – z dowolnego miejsca na świecie i 24 godziny na dobę.

Przechowywanie dokumentów

Uporządkowana i rzetelnie prowadzona dokumentacja spółki cywilnej jest kluczowa, np. w trakcie kontroli. VKS przechowuje wszystkie dokumenty i rozliczenia w chmurze – zapewniając do nich wygodny i bezpieczny dostęp.

Spółka cywilna – księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Potrzebujesz elastycznego i profesjonalnego wsparcia w księgowości dla spółki cywilnej? Z VKS wszystko załatwisz online, bez wychodzenia z biura czy druku dokumentów. Biuro rachunkowe działa na terenie całej Polski.

Spółka cywilna: księgowość – cena

Cena księgowości dla spółki cywilnej zależy od wielu czynników, m.in. obrotów Twojej firmy. Sprawdź przykładowy cennik i umów się na dokładną, indywidualną wycenę!

Wybierz plan dostosowany do Twoich potrzeb

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

Postaw na księgowość w spółce cywilnej z VKS – inni już to zrobili!

Przeczytaj opinie

Rachunkowość spółki cywilnej

Daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button