Księgowość spółki jawnej (Sp. j.)

Szukasz biura rachunkowego, które obsługuje rachunkowość spółki jawnej? To szczególny rodzaj działalności, który – w zależności od sytuacji – wymaga uproszczonej lub pełnej księgowości. Oddaj formalności w ręce ekspertów z VKS z ponad 15-letnim doświadczeniem i spokojnie rozwijaj biznes.

▶ Zyskaj bezbłędne rozliczenia, wsparcie przydzielonej księgowej i reprezentację przed urzędami. Współpracuj na jasnych zasadach online!

księgowość spółki jawnej

Księgowość spółki jawnej z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Spółka jawna to spółka osobowa bez osobowości prawnej – do jej założenia nie potrzeba żadnego kapitału, nie płaci też podatku CIT. Chcesz prowadzić działalność w tej formie? A może jesteś już wspólnikiem spółki jawnej? Sprawdź, co zyskasz dzięki współpracy z VKS!

Pomoc przy założeniu firmy

Najpopularniejsze rozwiązanie to założenie spółki jawnej w trybie S24. Doświadczona księgowa pomoże Ci ze wszystkimi formalnościami i wnioskami, także wpisem do KRS. A jeśli prowadzisz już spółkę, z łatwością przeniesiesz ją do VKS w dowolnym momencie, również podczas roku podatkowego.

Prowadzenie księgowości

Jak rozlicza się spółkę jawną? Pełna księgowość to nie jedyna opcja – dotyczy tylko konkretnych przypadków. Reszta korzysta z księgowości uproszczonej. Ekspert z VKS dobierze odpowiednie rozwiązanie, a później zadba o rozliczanie i obsługę kadrowo-płacową.

Bieżący kontakt z księgową

Prowadzenie spółki jawnej wiąże się z wieloma wątpliwościami i pytaniami. Eksperci z VKS są jednak do Twojej dyspozycji – z przydzieloną księgową możesz kontaktować się na bieżąco: online lub przez telefon.

Reprezentacja przed urzędami

Urząd skarbowy, ZUS, urząd pracy… To tylko niektóre z instytucji, z którymi przedsiębiorca ma regularny kontakt. Księgowa z VKS reprezentuje Twoją spółkę jawną, a Ty oszczędzasz mnóstwo czasu i nerwów. 

Wystawianie faktur online

Co jeszcze zyskasz w VKS, jeśli prowadzisz spółkę jawną? Księgowość to nie wszystko! Masz też dostęp do programu do fakturowania, w którym przygotujesz dokumenty sprzedaży w wielu walutach.

Przechowywanie dokumentów

Gdzie przechowywać dokumenty spółki jawnej, takie jak faktury czy rozliczenia? Z biurem rachunkowym VKS dokumentacja będzie uporządkowana w chmurze – dla wygody i bezpieczeństwa.

Spółka jawna – księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu firmy.

Współpracuj z VKS i rozliczaj się online – wygodnie i bezbłędnie. Czerp z doświadczenia profesjonalistów i oszczędzaj czas na analizie przepisów. Wszystko w jednym miejscu!

Księgowość spółki jawnej – cena

Cena prowadzenia rachunkowości spółki jawnej zależy m.in. od rocznych obrotów. Zerknij na cennik, a później umów się na indywidualną wycenę!

Wybierz plan dostosowany do Twoich potrzeb

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

Postaw na księgowość spółki jawnej w VKS – inni już to zrobili!

Przeczytaj opinie

Księgowość spółki jawnej

Daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button