Załóż z nami firmę - bezpłatnie, online, wygodnie

Założenie firmy prostsze niż kiedykolwiek! Wszystkie rodzaje działalności, pomoc w wyborze formy opodatkowania, optymalizacja, reprezentacja w urzędach. Zacznij pracę, a formalności i księgowość zostaw nam.

KORZYŚCI

Co zyskasz, zakładając działalność gospodarczą z VKS?

WSPARCIE

Pomoc eksperta

Specjalista krok po kroku pomoże Ci założyć firmę i będzie reprezentować Cię w urzędach. Załóż maksymalnie rentowny i zgodny z prawem biznes!

WYGODA

Oszczędność czasu

Formalności załatwisz z nami wygodnie przez internet. Oszczędź sporo czasu i skup się na przygotowaniach do pracy!

MOŻLIWOŚCI

Szerokie możliwości

Doradzimy najlepszą formę działalności i pomożemy Ci w formalnościach bez względu na to, czy chcesz założyć JDG czy spółkę. Zostań przedsiębiorcą szybko i wygodnie!

Jesteś pod opieką specjalisty

Zakładanie firmy to dla Ciebie czarna magia? Nasz ekspert sprawi, że cały proces przebiegnie maksymalnie szybko i gładko. Specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania i wskaże optymalne rozwiązania. Bieżący kontakt online.

Omawiasz z nami
każdy szczegół

Jednoosobowa działalność gospodarcza czy spółka? Nie ma znaczenia, pomożemy we wszystkim! Zanim zarejestrujesz biznes, omów z nami takie kwestie jak nazwa firmy, najlepsze kody PKD, data rozpoczęcia działalności, wysokość składek ZUS, dodatkowe ubezpieczenie itp.

Wybierasz optymalny sposób rozliczania podatków

Co wybrać: opodatkowanie na zasadach ogólnych, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, podatek liniowy? Czy przysługują Ci jakieś ulgi związane z opłatami dla państwa (np. ulga na start)? Nasz specjalista doradzi Ci, jaka forma opodatkowania będzie w Twoim przypadku najkorzystniejsza.

PROSTO I WYGODNIE

Założenie firmy online z VKS: jak to zrobić krok po kroku?

1. Umów rozmowę

Wypełnij i wyślij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

2. Ustal z nami szczegóły

Nazwa, kody PKD, sposób opodatkowania, forma prawna działalności itp.

3. Wypełnij z nami wniosek CEIDG/KRS

Przygotujemy wszystkie formalności i będziemy reprezentować Cię w urzędach.

4. Prowadź z nami księgowość

Uzyskaj wsparcie księgowej i biura rachunkowego.

Cena obsługi księgowej
od 220 zł miesięcznie

zadzwoń

FIRMA Z VKS

Dlaczego warto założyć i prowadzić działalność z VKS?

Cały proces zakładania biznesu przejdziesz wygodnie, gładko i bez wychodzenia z domu. Dobierzesz z nami odpowiednią formę działalności i opodatkowania, by rozliczać się najkorzystniej. Zyskasz dostęp do intuicyjnej aplikacji do wystawiania faktur i kontrolowania finansów oraz wsparcie doświadczonej księgowej.

KORZYŚCI

Korzystaj z aplikacji VKS na komputer i telefon

  • Wystawiasz dowolne faktury

  • Sprawdzasz statystyki

  • Korzystasz z OCR

  • Masz wgląd do starannie uporządkowanej dokumentacji

  • Dostajesz powiadomienia o terminach płacenia składek i podatków

  • Masz stały kontakt z księgową

To i wiele więcej w zasięgu ręki, bez wychodzenia z domu – w aplikacji na komputer i telefon!

PORÓWNANIE

Porównaj zakładanie firmy samodzielnie i z VKS

VKSInni
Koszt założenia działalności gospodarczej0 zł0 zł
Odpowiedzialność za księgowośćTAK-
Pomoc w wyborze kodów PKDTAK-
Pomoc w wyborze formy opodatkowaniaTAK-
Reprezentacja w urzędachTAK-
Wysyłka JPK i DRA (co miesiąc)TAK-
Monitoring księgowości i podatkówTAK-
Tworzenie listy płac i rozliczeń pracownikówTAK-
Sporządzanie sprawozdań finansowychTAK-
Przygotowanie zaświadczeń do bankuTAK-
Interpretacja KUPTAK-

CENNIK

Ile kosztuje obsługa księgowa online?

Wybierz rodzaj działalności

  • Jednoosobowa działalność
  • Spółka ZOO

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
0

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy​
od 220netto
miesięcznie

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

*WKRÓTCE

Kadry i płace

Zarządzaj ewidencją pracowników, rozliczaj wszystkie rodzaje umów, twórz listy płac, generuj deklaracje i wiele więcej.

Magazyn

Dbaj o przejrzystą ewidencję stanów magazynowych, zarządzaj przepływem sprzedawanych towarów, wygodnie sprzedawaj online i wiele więcej.

Księgowość ind.

Prowadź indywidualną księgowość wygodnie, bezpiecznie i całkowicie online. Generuj wszystkie pliki, rozliczaj się, wystawiaj faktury i wiele więcej.

OPINIE

Jak Klienci oceniają naszą księgowość internetową?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania na temat zakładania firmy

Jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, możesz zrobić to samodzielnie online. W tym celu składasz wniosek o wpis do rejestru przedsiębiorców oraz zgłaszasz się do ZUS/KRUS, GUS i urzędu skarbowego (a także spełniasz szereg innych formalności). Jeżeli nie masz jeszcze obowiązkowych numerów NIP i REGON, zostaną Ci przydzielone automatycznie.

Jeśli nie masz czasu i ochoty na te kroki, a zamiast tego chcesz skupić się na przygotowaniach do pracy, w VKS załatwimy to wszystko za Ciebie bezpłatnie. Przygotujemy m.in. wpis do CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) czy KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), zgłosimy Ciebie i ewentualnych pracowników do ubezpieczenia społecznego, a później zadbamy o prowadzenie księgowości.

W Polsce masz do wyboru założenie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej, spółki kapitałowej (Sp. z o.o., SA) lub spółki osobowej (jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna). W VKS obsługujemy wszystkie dostępne opcje, dlatego zawsze zyskasz potrzebne wsparcie.

Polska Klasyfikacja Działalności, czyli PKD, jest listą pogrupowanych rodzajów działalności. Musisz wskazać minimum 1 kod PKD, który najlepiej opisuje to, czym zajmuje się Twoja firma. Jeśli nie wiesz, jaki kod PKD nadać swojej działalności, sprawdzimy to za Ciebie i pomożemy Ci dobrać najlepszą opcję.

Co do zasady każda osoba prowadząca działalność gospodarczą powinna być tzw. VAT-owcem. Od tej reguły istnieją specjalne zwolnienia. W większości przypadków opłaca się jednak zostać podatnikiem VAT. Jeśli zgłosisz się do VKS przed rozpoczęciem własnej działalności, doradzimy, co jest możliwe i korzystne w Twoim przypadku. 

Każda firma, bez względu na formę prawną działalności, musi płacić podatek dochodowy. Istnieje kilka możliwych rozwiązań: zasady ogólne (skala podatkowa), ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, podatek liniowy.  Do niedawna możliwe było również rozliczanie na podstawie karty podatkowej, jednak wybór tej opcji zlikwidowano w ramach Polskiego Ładu.

Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, nie zawsze jest też dostępne dla wybranej formy prawnej działalności. Jaki sposób rozliczania wybrać? Najlepiej skonsultować się z doradcą podatkowym, który przedstawi wszystkie możliwości i dokładne wyliczenia, co pozwoli Ci płacić najkorzystniejsze w Twojej sytuacji podatki. Jeśli zdecydujesz się na wsparcie VKS, ekspert we wszystkim Ci doradzi!

Call Now Button