Księgowość dla prawników – biuro rachunkowe dla adwokatów, notariuszy, radców i nie tylko

Prowadzisz już własną kancelarię indywidualną lub działasz w spółce, np. partnerskiej? A może dopiero jesteś na etapie zakładania firmy? Profesjonalne biuro rachunkowe ułatwi Ci prowadzenie działalności prawniczej. Wybierz specjalistów VKS, którzy dobrze znają specyfikę branży (np. rozliczanie VAT bez względu na wysokość sprzedaży). To bezbłędna księgowość dla prawników, m.in. adwokatów, notariuszy, radców prawnych czy rzeczników patentowych.

▶ Współpracuj z księgową online, ciesz się spokojem i oszczędzaj czas na formalnościach!

księgowość dla prawników

Księgowość dla prawników z VKS

co dla Ciebie zrobimy?

Branża prawnicza rządzi się swoimi… prawami! Wszystkie zawody prawnicze muszą rozliczać VAT bez względu na wysokość sprzedaży, prawnik ma ograniczony wybór form opodatkowania, a do tego wynagrodzenie (np. za prowadzenie sprawy) bywa rozliczane nieregularnie. Dlaczego warto oddać księgowość dla prawników w ręce specjalistów z VKS?

Pomoc przy założeniu firmy

Jak szybko dopełnić wszystkich formalności, aby założyć JDG lub spółkę, np. partnerską? Księgowa VKS pomoże Ci przejść ten proces krok po kroku. Jeżeli prowadzisz już działalność, możesz też przenieść księgowość w dowolnym momencie roku podatkowego. Dzięki wsparciu księgowych oszczędzisz czas na formalnościach i poznasz gotowe ścieżki działania.

Prowadzenie księgowości

Rozliczanie podatku VAT, PIT/CIT oraz składek ZUS, prowadzenie ksiąg rachunkowych, wyliczanie wynagrodzeń pracowników… To tylko niektóre dostępne usługi. Księgowość dla prawnika jest zawsze prowadzona indywidualnie! Dzięki temu masz pewność bezbłędnych i zgodnych z prawem rozliczeń.

Przechowywanie dokumentacji

Dokumentacja Twojej kancelarii (m.in. rozliczenia, spisy z natury czy sprawozdania) jest skrupulatnie przechowywana. Znajduje się w bezpiecznej i chronionej chmurze, do której mają dostęp tylko powołane osoby. Dzięki temu cieszysz się porządkiem w dokumentach przedsiębiorstwa.

Bieżący kontakt z księgową

Biuro rachunkowe VKS przydzieli Ci księgową, która ma doświadczenie w branży prawniczej. Dokładnie zapozna się ze specyfiką Twojej kancelarii prawnej i podejdzie do współpracy w sposób indywidualny. Dzięki temu na bieżąco rozwiążesz wątpliwości – podczas kontaktu online lub przez telefon.

Reprezentacja przed urzędami

Gdy prowadzisz kancelarię, chcesz poświęcić czas klientom i własnemu rozwojowi – to zrozumiałe. Księgowa VKS może Cię więc reprezentować przed urzędami i ZUS-em zawsze wtedy, kiedy to możliwe. Dzięki temu zredukujesz kontakt z instytucjami do minimum i oszczędzisz wiele czasu.

Dostęp do aplikacji

Faktury proforma, VAT marża, zaliczkowe, końcowe… To tylko niektóre możliwości, jakie daje Ci program do fakturowania. W kilka chwil wystawisz z nim wszystkie rodzaje faktur w różnych walutach. Dzięki temu szybko przygotujesz dokumenty – z dowolnego miejsca świata i bez konieczności drukowania.

Zawody prawnicze –
księgowość prostsza niż kiedykolwiek

  • Oszczędzisz czas na formalnościach.
  • Otrzymasz stałe wsparcie ekspertów.
  • Zadbasz o poprawność rozliczeń.
  • Wygodnie wystawisz wszystkie rodzaje faktur.
  • Zminimalizujesz kontakt z urzędami.
  • W 100% skupisz się na prowadzeniu kancelarii.

Księgowość w branży prawniczej wymaga doskonałej znajomości aktualnych przepisów i zasad, które są właściwe tylko tej dziedzinie. Oddaj księgowanie w ręce profesjonalistów i w spokoju zajmij się prowadzeniem kancelarii!

Biuro rachunkowe dla prawników – cena

Całkowita cena księgowości dla prawników zależy m.in. od wielkości Twojej kancelarii oraz indywidualnych wymagań. Przejrzyj przykładowy cennik.

  • Jednoosobowa działalność
  • Spółka ZOO

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
0

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy​
od 220netto
miesięcznie

Program
fakturowanie

W pakiecie otrzymujesz:
Program do samodzielnego fakturowania
12,99 zł mies.
9,99 zł mies.

Zakładanie
działalności

W pakiecie otrzymujesz:
Pomoc w całym procesie zakładania firmy
249

Prowadzenie księgowości Twojej firmy

W pakiecie otrzymujesz:
Wsparcie przy przenoszeniu firmy
od 600netto
miesięcznie

OPINIE

Postaw na księgowość dla prawników w VKS – inni już to zrobili! Przeczytaj opinie

Księgowość branży prawniczej

- daj znać, czego potrzebujesz

zadzwoń +48 720 739 740

Call Now Button